Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

HAKKIMIZDA

“İlham dolu ürünler, tutku dolu üretim” Misyonumuz Grow ‘un varoluş sebebini açıklıyor. Vizyonumuzda ise çalışanlarımızın da yardımıyla neleri başarmak istediğimizi ve gelecekte nerede olmak istediğimizi gösteriyoruz. Grow ‘un başarıöyküsü paslanmaz ve plastiğe olan tutkumuz ile başlar o zamandan beri yaratıcı mutfak ve banyolar konusunda ilham veriyoruz. Ürünlerimizle ilham veriyor, hayata keyif ve tutku katıyoruz.

Misyonumuz

"İlham dolu ürünler, tutku dolu üretim” vizyonumuzu gerçekleştirmek amacıyla tamamıyla benimsediğimiz bir misyon."

Vizyonumuz

"Tutku dolu üretim, öncü ve yenilikçi ruhumuzla sıra dışı ve devamlı bir büyüme sağlayarak çalıştığımız her bölgede önde gelen aksesuar markası olacağız."

Şirket Değerlerimiz

"Şirket değerlerimiz düşüncelerimiz ve davranışlarımızı tanımlar. Bu tanım çalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve tüketicil- erimiz, ürün kalitemiz, pazarlarımız, genel olarak toplum ve çevre için geçerlidir."

Tutku

"Ürünlerimize kalbimizin ve ruhumuzun derinliklerinden gelen bir tut- kuyla bağlıyız ve bu tutkuya bağlı olarak yaşıyoruz, her zaman, her yerde. İstek ve Heyecan, İyimserlik, Sıra dışı olanı başarma arzusu, Cesaret ve Girişkenlik"

Yaratıcılık

"Yenilikçi ve dünyadaki farklılıklardan ilham alan bir düşünce ve an- layışa sahibiz. Yenilikçi olmak, Merak etmek ve araştırmak, Değişime ve Denemeye açık olmak, Farklar oluşturmak farklılaşmak"

Aile Ruhu

"Bir ailenin öz değerleri ile yaşıyoruz. Ailevi bir yaklaşım ve Taktir anlayışı, Karşılıklı destek ve saygı, İç iletişim ve bilgi paylaşımı İnsanlara ve çevreye karşı sorumluluk bilinci"

Girişimcilik

"Risklerden korkmayan ve riskleri idare etmesini iyi bilen öncüleriz. Hesablanmış riskleri almak, Öncü ruh, Hız ve planlama, Kalite Anlayışımız"

Kalite den alınan haz

"Paslanmaz sac ve plastik yaşamımızda her zaman önemli bir rol oynamıştır. Sizi ürünlerimiz ile yeni yaşam alanları keşfetmeye, denemeye ve hayatın sunduğu farklı heyecanları yaşamaya çağırıyoruz."

Nasıl üretiyoruz

"Kaliteli ürünün temeli, elde edildiği tasarım ve hammadde niteliğinde gizlidir. yerel çalışma sürecinde yüksek bir standart ya- kalamak amacıyla, teknik bilgi ve özenli çalışmanın harmanlanması da kuşkusuz gereklidir. Bu doğrultuda çalışıyor...üretiyoruz..."

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 571 5252

Copyright © 2018 Tasarım ve Kodlama Atölye Ajans Her Hakkı Saklıdır.
Top